• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)

Оголошено тендер

85 840.00 UAH
Номер: 1a072401caa74545b1a4cf0c0bb7c782
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-30-002839-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва
Очікувана вартість: 85 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (ДК 021:2015-09310000-5 Електрична енергія)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 30.09.2021 14:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума34 336.00 UAH
ДжерелоІнше
Описза рахунок відшкодованих коштів
Сума51 504.00 UAH