-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Улаштування автономної системи енергозабезпечення (на основі фотомодулів) та її встановлення на СНЗ Азовсталі Задній № 2402 інв. № 10311128
Тендер Prozorro UA-2021-10-13-001264-b
Завершена
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 700.00 UAH
Номер:
f7248252fc484d1cbe0c423a5536d976
Внутрішній номер закупівлі:
11965709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-13-001264-b
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Ульянов +380502317194 alex25-03@meta.ua https://hydro.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
700.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2021 09:40 - 19.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2021 09:40 - 29.10.2021 00:00
Аукціон:
29.10.2021 15:46 - 29.10.2021 16:09
Період кваліфікації:
29.10.2021 16:09 - 04.11.2021 10:38
Період завантаження договору:
04.11.2021 10:38 - 24.11.2021 10:38
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата за Договором здійснюється Замовником протягом 20 (двадцяти) банківських днів з дати підписання Сторонами Акта виконання заявки на підставі виставленого Постачальником рахунку за умови виконання Постачальником вимог підпунктів 6.3.6–6.3.8 Договору.*
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотоелектричний модуль (ФМ) 380 Вт
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Сонячний контролер заряду SmartSolar MPPT 100/20 Bluetooth
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Шафа монтажна ІР 54 ширіна 550 мм висота 700мм глибина 250мм (встановлюється АКБ та контролери МРРТ )
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Акумулятор Yausa ENL480-2 6B
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Електрообладнання та кабельно-провідникові матеріали
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Додаткове обладнання та матеріали
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП Адмірал сервіс
Оскарження: 04.11.2021 10:38 - 15.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36330805
-
Контактна особа:
Шкап Сергій Станиславович +380442298228 ss3737@i.ua http://admirall.com.ua
-
Адреса:
10031, Україна, Житомирська область, Житомир, пр. Незалежності б. 39. кв. 30.
Оскарження: 04.11.2021 10:38 - 15.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
69 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
69 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2021 10:38
Відповіді на вимоги
11
Документи
12
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ГЕКО-Центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32962186
-
Контактна особа:
Ян Котилевич +380445071600 gekocenter@gmail.com
-
Адреса:
04114, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Автозаводська, 71, кв.111
Початкова пропозиція
69 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
69 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
d0569d069c0c470d89544c2ac2e493d9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-13-001264-b-a1
Постачальник:
ПП Адмірал сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
36330805
-
Контактна особа:
Шкап Сергій Станиславович +380442298228 ss3737@i.ua http://admirall.com.ua
-
Адреса:
10031, Україна, Житомирська область, Житомир, пр. Незалежності б. 39. кв. 30.
Номер договору:
298/21ДЗ
Сума договору:
69 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
58 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
18.11.2021 15:00
Статус:
Виконаний