-
Відкриті торги
-
КЕП
Улаштування автономної системи енергозабезпечення (на основі фотомодулів) та її встановлення на СНЗ Азовсталі Задній № 2402 інв. № 10311128
69 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
d0569d069c0c470d89544c2ac2e493d9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-13-001264-b-a1
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Контактна особа:
Олександр Ульянов +380502317194 alex25-03@meta.ua https://hydro.gov.ua/
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП Адмірал сервіс
×
-
Код ЄДРПОУ:
36330805
-
Контактна особа:
Шкап Сергій Станиславович +380442298228 ss3737@i.ua http://admirall.com.ua
-
Адреса:
10031, Україна, Житомирська область, Житомир, пр. Незалежності б. 39. кв. 30.
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
298/21ДЗ
Дата підписання:
18.11.2021 15:00
Період дії договору:
18.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
69 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 600.00 UAH)
Оплачено:
69 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 600.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотоелектричний модуль (ФМ) 380 Вт
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Сонячний контролер заряду SmartSolar MPPT 100/20 Bluetooth
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Шафа монтажна ІР 54 ширіна 550 мм висота 700мм глибина 250мм (встановлюється АКБ та контролери МРРТ )
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Акумулятор Yausa ENL480-2 6B
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Електрообладнання та кабельно-провідникові матеріали
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Додаткове обладнання та матеріали
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021