• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Системи та пристрої нагляду та охорони з їх монтажем

Строк поставки Товару та надання послуг, що пов’язані з постачанням Товару: з дати підписання договору по 31 листопада 2021 року

Завершена

71 229.48 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 1 068.44 UAH
Номер: 68a64705e05f4c8eb362dadc8a59e9e5
Внутрішній номер закупівлі: 11948878
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-12-005637-b   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 71 229.48 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 068.44 UAH
Період уточнення: 12.10.2021 12:31 - 18.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 12.10.2021 12:31 - 28.10.2021 00:00
Аукціон: 28.10.2021 15:14 - 28.10.2021 15:37
Період кваліфікації: 28.10.2021 15:37 - 02.11.2021 15:58
Період завантаження договору: 02.11.2021 15:58 - 22.11.2021 15:58
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системи та пристрої нагляду та охорони з їх монтажем
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОХОРОНА-СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ"

Оскарження: 02.11.2021 15:58 - 13.11.2021 00:00
Початкова пропозиція 66 549.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
56 496.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.11.2021 15:58
Відповіді на вимоги 11
Документи 33
Скарги 0
ТОВ "АВССПЕЦБУД"
Початкова пропозиція 71 079.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
56 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: 11ab32b51310472ab117b547c35d3021
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-12-005637-b-a1
Постачальник: ТОВ "ОХОРОНА-СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ"
Номер договору: 222-25/1
Сума договору: 56 496.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 47 080.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 22.11.2021 17:00
Статус:
Виконаний
pdf
222-25.1.pdf
p7s
sign.p7s