-
Відкриті торги
-
КЕП
Системи та пристрої нагляду та охорони з їх монтажем
56 496.00
UAH з ПДВ
Номер:
11ab32b51310472ab117b547c35d3021
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-12-005637-b-a1
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Контактна особа:
Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ОХОРОНА-СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43193268
-
Контактна особа:
Володимир Обломєй +380507221209 systemybezpeky@ukr.net
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ, будинок 26
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Номер договору:
222-25/1
Дата підписання:
22.11.2021 17:00
Період дії договору:
22.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
56 496.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 416.00 UAH)
Оплачено:
56 496.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 416.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системи та пристрої нагляду та охорони з їх монтажем
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації