-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Маршрутизатори
Тендер Prozorro UA-2021-10-11-010572-b
Завершена
385 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 925.00 UAH
Номер:
93faa97de9754fcdb68bd2664aa0839e
Внутрішній номер закупівлі:
11935172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-11-010572-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРИСПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41750202
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, місто Бориспіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 158-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Євдокименко +380459555603 primcare@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32410000-0 Локальні мережіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
385 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 925.00 UAH
Період уточнення:
11.10.2021 16:17 - 17.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2021 16:17 - 27.10.2021 00:00
Аукціон:
27.10.2021 11:56 - 27.10.2021 12:19
Період кваліфікації:
27.10.2021 12:19 - 28.10.2021 09:30
Період завантаження договору:
28.10.2021 09:30 - 17.11.2021 09:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Маршрутизатор Cisco ISR 4321 Sec bundle w/SEC license ISR4321-SEC/K9
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київcький шлях, 158-Б
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА"
Оскарження: 28.10.2021 09:30 - 07.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
05837085
-
Контактна особа:
відділ по роботі з тендерами 380577121717 TENDER@SPEZ.COM.UA http://www.spez.com.ua/
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 4
Оскарження: 28.10.2021 09:30 - 07.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
382 158.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
382 158.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2021 09:30
Відповіді на вимоги
11
Документи
37
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41522192
-
Контактна особа:
Сохан Олег 380507805330 tatiana.ingineering@gmail.com
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, Бульвар Лесі Українки, буд.21, прим.201
Початкова пропозиція
384 552.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
384 552.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e3cc12aec8b4295a4ac899f16d9ca0e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-11-010572-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05837085
-
Контактна особа:
відділ по роботі з тендерами 380577121717 TENDER@SPEZ.COM.UA http://www.spez.com.ua/
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 4
Номер договору:
179
Сума договору:
382 158.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
318 465.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Маршрутизатор Cisco ISR 4321 Sec bundle w/SEC license ISR4321-SEC/K9: 63 693.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.11.2021 00:00 - 01.12.2022 00:00
Дата підписання:
08.11.2021 10:00
Статус:
Розірваний