-
Відкриті торги
-
КЕП
Маршрутизатори
Строк (термін) поставки (передачі) товару - до 15.12.2022 року.
382 158.00
UAH з ПДВ
Номер:
4e3cc12aec8b4295a4ac899f16d9ca0e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-11-010572-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРИСПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41750202
-
Контактна особа:
Тетяна Євдокименко +380459555603 primcare@ukr.net
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, місто Бориспіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 158-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05837085
-
Контактна особа:
відділ по роботі з тендерами 380577121717 TENDER@SPEZ.COM.UA http://www.spez.com.ua/
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
32410000-0 Локальні мережіАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Маршрутизатор Cisco ISR 4321 Sec bundle w/SEC license ISR4321-SEC/K9: 63 693.00000 UAH з ПДВ
Опис:
Строк (термін) поставки (передачі) товару - до 15.12.2022 року.
Номер договору:
179
Дата підписання:
08.11.2021 10:00
Період дії договору:
08.11.2021 00:00 - 01.12.2022 00:00
Сума договору:
382 158.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 693.00 UAH)
Причини розірвання договору:
В зв’язку військовою агресією російськой федерації проти України, що стало підставою для введення воєнного стану, відповідно до Указу Президента України «Про введення воєнного стану», керуючись листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 р. № 2024/02.0-7.1 про засвідчення форс-мажорних обставин, виникли підстави, що унеможливлюють виконання Постачальником своїх зобов’язань.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Маршрутизатор Cisco ISR 4321 Sec bundle w/SEC license ISR4321-SEC/K9
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київcький шлях, 158-Б
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
719267aae481447c94d287d2bd029223
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв’язку із значним підвищенням попиту на товар, що закуповується за договором про закупівлю за предметом, код національного класифікатора України «Єдиний закупівельний словник» - Локальні мережі – за ДК 021:2015 – 32410000-0 (Маршрутизатори) - Договір про закупівлю № 179 від 08.11.2020 р. з Товариством з обмеженою відповідальністю «Спецвузавтоматика», спричиненим збоєм у виробництві через світову пандемію коронавірусної хвороби та світовим дефіцитом матеріалів напівпровідникової промисловості, (лист постачальника № 3602/04 від 09.12.2021 додається), поставка товару в термін до 20.12.2021 року не є можливою. В зв’язку з вищевикладеним сторонами було прийнято рішення про подовження термінів поставки товару і відповідно про подовження терміну дії договору до 31.12.2022 року. Ціна договору при цьому залишилась без змін.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.12.2021 12:00
Статус:
Опубліковано