-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (електроенергія)
Тендер Prozorro UA-2021-10-11-006630-b
Закупівля на 2022 рік
Завершена
409 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 047.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 047.50 UAH
Номер:
b26ea9c0846b45028ac6c60a64960c80
Внутрішній номер закупівлі:
11928240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-11-006630-b
Замовник:
Відокремлений підрозділ ХЦПР Херсонської міської ради - позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Оздоровчий табір ім. І. Голубця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40386471
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, місто Скадовськ, пров. Нічика, буд № 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Шара +380553750930 skadgolubez2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
409 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 047.50 UAH
Період уточнення:
11.10.2021 13:59 - 25.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2021 13:59 - 04.11.2021 00:00
Аукціон:
04.11.2021 11:33 - 04.11.2021 11:56
Період кваліфікації:
04.11.2021 11:56 - 25.11.2021 08:41
Період завантаження договору:
25.11.2021 08:41 - 15.12.2021 08:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (електроенергія)
Кількість
117000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗБУТ-ЕНЕРГО ПЛЮС"
Оскарження: 24.11.2021 15:46 - 05.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43709245
-
Контактна особа:
“ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС” ТОВ 380957652247 energozbut-trans@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харків, 61009, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 64А
Оскарження: 24.11.2021 15:46 - 05.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
362 934.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
362 934.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
62
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 25.11.2021 08:41 - 06.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589483
-
Контактна особа:
Хорошевська Наталія Леонідівна 380676105562 Nataliya.Horoshevskaya@mkgaszbut.104.ua
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. 7 Слобідська 70 В/1
Оскарження: 25.11.2021 08:41 - 06.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
409 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
409 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2021 08:41
Відповіді на вимоги
11
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
bf44886a80444e46ba64b8bb02499db7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-11-006630-b-a2
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589483
-
Контактна особа:
Хорошевська Наталія Леонідівна 380676105562 Nataliya.Horoshevskaya@mkgaszbut.104.ua
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. 7 Слобідська 70 В/1
Номер договору:
6OAB547-756-21
Сума договору:
409 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
341 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
07.12.2021 10:40
Статус:
Підписаний