• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія (електроенергія)

Збільшення ціни за одиницю товару

409 500.00 UAH з ПДВ
Номер: bf44886a80444e46ba64b8bb02499db7
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-11-006630-b-a2
Замовник: Відокремлений підрозділ ХЦПР Херсонської міської ради - позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Оздоровчий табір ім. І. Голубця"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Опис: Збільшення ціни за одиницю товару
Номер договору: 6OAB547-756-21
Дата підписання: 07.12.2021 10:40
Період дії договору: 01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 409 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 68 250.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (електроенергія)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 117000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 75700, Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, пров. Нічика, буд. №9 На карті

Внесені зміни

    Номер: 472b116e001a45418216e0a72080e71a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внесення змін до Договору
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 20.01.2022 14:12
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод.угода (1).pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 167d61c3edc34e4c8288d9902188289c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 15.02.2022 13:15
    Статус:
    Опубліковано