-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Тендер Prozorro UA-2021-10-11-001510-a
Торги не відбулися
306 997.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 534.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 534.99 UAH
Номер:
fe50ef7ed87d4c85b3e80f308b487e70
Внутрішній номер закупівлі:
11927486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-11-001510-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109016
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Шевченка, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Строін Сергій Володимирович +380512498480 vip.nastenakostenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
306 997.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 534.99 UAH
Період уточнення:
11.10.2021 13:40 - 24.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2021 13:40 - 03.11.2021 10:00
Аукціон:
з 04.11.2021 12:19
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Опис2.1. Розрахунки за виконані роботи будуть здійснюватися на підставі належним чином оформлених актів здачі-приймання виконаних робіт по формі №КБ-2в, довідки про вартість виконаних будівельних робіт по формі №КБ-3 з використанням програмного комплексу АВК, підписаних уповноваженими представниками сторін, документів, що підтверджують якість та вартість матеріалів, які були використані при виконанні робіт і їх відповідність вимогам державних стандартів, будівельним нормам та/або кошторисній документації (Додатки 1-9 Договору) та виконавчій документації проміжними платежами за фактично виконані роботи протягом 10 банківських днів з дня підписання Замовником актів та довідок. Розрахунки здійснюються шляхом безготівкового перерахування належних до сплати грошових коштів у національній валюті України на поточний рахунок Підрядника. Оплата здійснюється за виконані обсяги робіт поетапно щомісячно згідно актів виконаних робіт.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.11.2021 - 31.12.2021