• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52

Оголошено тендер

306 997.00 UAH
Номер: 07d9e9a7bfbf44c995735cc821ab6c2a
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-11-006636-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління поліції охорони в Миколаївській області
Замовник: Управління поліції охорони в Миколаївській області
Очікувана вартість: 306 997.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування: 11.10.2021 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума306 997.00 UAH