-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-10-11-001043-a
Торги не відбулися
112 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 562.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 562.50 UAH
Номер:
e6bdbdc0194d48b29e1de79de470f6ff
Внутрішній номер закупівлі:
11924414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-11-001043-a
Замовник:
Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26094234
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, Острозького,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нагорна Катерина Борисівна +380962335145 buhdzo2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
112 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
562.50 UAH
Період уточнення:
11.10.2021 12:04 - 17.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2021 12:04 - 27.10.2021 00:00
Аукціон:
з 27.10.2021 14:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за електричну енергію здійснюється, за умови подання Споживачем Заявки/Заявок на відповідний розрахунковий період, в наступному порядку: - повного розрахунку за поставлену електричну енергію у відповідному розрахунковому періоді. Споживач здійснює оплату згідно виставленого Постачальником рахунку на оплату, на підставі підписаного Сторонами Акта приймання-передачі електричної енергії не пізніше ніж протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту його підписання, шляхом оплати повної вартості спожитої електричної енергії.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
25000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, 31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, Точки комерційного обліку об’єктів споживача, межа балансової належності електроустановок замовника
На карті