-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
112 500.00
UAH
Номер:
6257045040894094a19cc820ce721ca8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-08-000677-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26094234
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, Острозького,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26094234
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, Острозького,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
112 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
08.10.2021 10:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
25000 кіловат
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума112 500.00 UAH