-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабель для філій "Дніпровська ГЕС" та "Каховська ГЕС імені П.С.Непорожнього" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2021-10-11-001982-c
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
31 169.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 311.00 UAH
мін. крок: 1% або 311.00 UAH
Номер:
d2989cec8e61492589e8df8eb224f71c
Внутрішній номер закупівлі:
11923939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-11-001982-c
Замовник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, м.Вишгород, Київська обл., 07300
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
– Черв'яківський Віталій Іванович – Провідний інженер; тел.: +38045-965-84-19; e-mail: v.cherviakivskyi@uhe.gov.ua (надання роз’яснень учасникам процедури закупівлі на запитання, що стосуються технічного завдання); – Цимбал Юрій В'ячеславович – Заступник директора департаменту; тел.: +38045-965-86-39; e-mail: y.tsymbal@uhe.gov.ua (надання роз’яснень учасникам процедури закупівлі, що стосуються підготовки тендерних пропозицій). 0459658620, +380459658357, +380459658471, +380459658511 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 169.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.10.2021 11:54 - 19.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2021 11:54 - 29.10.2021 09:00
Аукціон:
01.11.2021 13:51 - 01.11.2021 14:14
Період кваліфікації:
01.11.2021 14:14 - 08.11.2021 14:03
Період завантаження договору:
08.11.2021 14:03 - 28.11.2021 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 169.67 ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабель для філій "Дніпровська ГЕС" та "Каховська ГЕС імені П.С.Непорожнього" ПрАТ "Укргідроенерго")