-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабель для філій "Дніпровська ГЕС" та "Каховська ГЕС імені П.С.Непорожнього" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено тендер
37 403.60
UAH
Номер:
b50a5b46ba2a44f484ff8585847507d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-15-002710-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, м.Вишгород, Київська обл., 07300
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, м.Вишгород, Київська обл., 07300
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
37 403.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабель для філій "Дніпровська ГЕС" та "Каховська ГЕС імені П.С.Непорожнього" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки:
ТК №102-21 від 15.09.2021 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабелі
Дата опублікування:
15.09.2021 16:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти підприємства
Сума37 403.60 UAH