-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс з інтерактивним комплексом (Навчальний комп’ютерний комплекс(НКК)15+1, нтерактивний комплекс)
Тендер Prozorro UA-2021-10-08-009857-b
Завершена
351 787.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 758.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 758.94 UAH
Номер:
bbf5348ed1574c07a1585a8f0d621d9d
Внутрішній номер закупівлі:
11911529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-08-009857-b
Замовник:
ГВАРДІЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26367956
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський р-н, селище міського типу Гвардійське, ВУЛИЦЯ ЮВІЛЕЙНА, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Дорощук +380961350176 gvardiyka@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
351 787.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 758.94 UAH
Період уточнення:
08.10.2021 15:42 - 14.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2021 15:42 - 24.10.2021 00:00
Аукціон:
25.10.2021 11:20 - 25.10.2021 11:43
Період кваліфікації:
25.10.2021 11:43 - 28.10.2021 13:53
Період завантаження договору:
28.10.2021 13:53 - 17.11.2021 13:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник повинен здійснити оплату за поставлений товар протягом 20 робочих днів після підписання сторонами товарно-транспортної або видаткової накладної. Платежі здійснюються органами державного казначейства по безготівковому розрахунку на основі платіжних доручень Замовника по мірі надходження коштів з бюджету на рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс з інтерактивним комплексом (Навчальний комп’ютерний комплекс(НКК)15+1, нтерактивний комплекс)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
51270, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Гвардійське, ВУЛИЦЯ ЮВІЛЕЙНА, будинок 12
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ШКІЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ"
Оскарження: 28.10.2021 13:53 - 07.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43776484
-
Контактна особа:
Віталій Павленко +380505689927 shkilneobladnannya@gmail.com
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Деревообробна, будинок 5, офіс 1/2
Оскарження: 28.10.2021 13:53 - 07.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
345 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
345 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2021 13:53
Відповіді на вимоги
11
Документи
31
Скарги
0
ФОП Кирильченко Олеся Анатолїївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2863710161
-
Контактна особа:
Кирильченко Олеся Анатоліївна +380380986192 olesya_kirilchenko@ukr.net
-
Адреса:
02222, Україна, м. Київ, Київ, Вулиця Градинська 11
Початкова пропозиція
350 123.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 123.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
3c14e3af63ea4ee0858ab0bbcf4f837f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-08-009857-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ШКІЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43776484
-
Контактна особа:
Віталій Павленко +380505689927 shkilneobladnannya@gmail.com
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Деревообробна, будинок 5, офіс 1/2
Номер договору:
9-11/21
Сума договору:
345 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
287 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
09.11.2021 15:48
Статус:
Виконаний