-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс з інтерактивним комплексом (Навчальний комп’ютерний комплекс(НКК)15+1, нтерактивний комплекс)
345 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3c14e3af63ea4ee0858ab0bbcf4f837f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-08-009857-b-a1
Замовник:
ГВАРДІЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРКАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26367956
-
Контактна особа:
Вікторія Дорощук +380961350176 gvardiyka@i.ua
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський р-н, селище міського типу Гвардійське, ВУЛИЦЯ ЮВІЛЕЙНА, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ШКІЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43776484
-
Контактна особа:
Віталій Павленко +380505689927 shkilneobladnannya@gmail.com
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Деревообробна, будинок 5, офіс 1/2
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
9-11/21
Дата підписання:
09.11.2021 15:48
Період дії договору:
09.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
345 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 57 500.00 UAH)
Оплачено:
345 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 57 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс з інтерактивним комплексом (Навчальний комп’ютерний комплекс(НКК)15+1, нтерактивний комплекс)
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
51270, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Гвардійське, ВУЛИЦЯ ЮВІЛЕЙНА, будинок 12
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ffd8c69de4684dc5b1b9cc18e007bb59
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони погодили внести зміни до умов Договору № 9-11/21 від 09.11.2021 року (далі - Договір), що у відповідності до Господарського, Цивільного кодексів України та ст. 41 Закону України «Публічні закупівлі» викласти розділ /пункт 1.2. в наступній редакції: Найменування (номенклатура, асортимент) товару: Навчальний комп’ютерний комплекс з інтерактивним комплексом (Навчальний комп’ютерний комплекс(НКК)15+1, нтерактивний комплекс) за кодом ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (навчальний комп’ютерний комплекс, інтерактивний комплекс)
2.Сторони погодили внести зміни до умов Договору № 9-11/21 від 09.11.2021 року (далі - Договір), що у відповідності до Господарського, Цивільного кодексів України та ст. 41 Закону України «Публічні закупівлі» викласти розділ /пункт ХІІІ.Місцезнаходження та банківські реквізити сторін Договору в наступній редакції:
ПОСТАЧАЛЬНИК ЗАМОВНИК
Товариство з обмеженою відповідальністю «Шкільне обладнання»
Код ЄДРПОУ 43776484
01013, м. Київ, вул. Деревообробна, б.5,оф.1/2;
р/р: UA523348510000000026004127886
в Першому Українському Міжнародному Банку
МФО 334851
тел. ____________________________
E-mail: shkilneobladnannya@gmail.com
Директор
______________ / Павленко В.М./
М.П. Гвардійський ліцей Черкаської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області
51270, Дніпропетровська область, Новомосковський район, смт Гвардійське,
вул. Ювілейна, 12
ЄДРПОУ 26367956
р/р UA298201720344221001100146757
Державна казначейська служба України м.Київ, МФО 820172
E-mail: Gvardiyka@i.ua тел. (050) 1631688
Директор
__________________ /Богданова О.Л./
М.П.
2. Сторони погодили внести зміни до Додатку 1 Договору № 9-11/21 від 09.11.2021 року (далі - Договір), що у відповідності до Господарського, Цивільного кодексів України та ст. 41 Закону України «Публічні закупівлі» викласти Місцезнаходження та банківські реквізити сторін Договору в наступній редакції:
ПОСТАЧАЛЬНИК ЗАМОВНИК
Товариство з обмеженою відповідальністю «Шкільне обладнання»
Код ЄДРПОУ 43776484
01013, м. Київ, вул. Деревообробна, б.5,оф.1/2;
р/р: UA523348510000000026004127886
в Першому Українському Міжнародному Банку
МФО 334851
тел. ____________________________
E-mail: shkilneobladnannya@gmail.com
Директор
______________ / Павленко В.М./
М.П. Гвардійський ліцей Черкаської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області
51270, Дніпропетровська область, Новомосковський район, смт Гвардійське,
вул. Ювілейна, 12
ЄДРПОУ 26367956
р/р UA298201720344221001100146757
Державна казначейська служба України м.Київ, МФО 820172
E-mail: Gvardiyka@i.ua тел. (050) 1631688
Директор
__________________ /Богданова О.Л./
М.П.
3. Всі інші умови Договору залишаються незмінними та Сторони підтверджують свої зобов’язання по ним.
4. Дана Додаткова угода набуває чинності з моменту підписання її уповноваженими представниками Сторін та скріплення печатками та діє протягом строку дії Договору.
5. Дана Додаткова угода є невід’ємною частиною Договору, складена в двох примірниках, однакової юридичної сили, по екземпляру для кожної сторони.
ПОСТАЧАЛЬНИК ЗАМОВНИК
Товариство з обмеженою відповідальністю «Шкільне обладнання»
Код ЄДРПОУ 43776484
01013, м. Київ, вул. Деревообробна, б.5,оф.1/2;
р/р: UA523348510000000026004127886
в Першому Українському Міжнародному Банку
МФО 334851
тел. ____________________________
E-mail: shkilneobladnannya@gmail.com
Директор
______________ / Павленко В.М./
М.П. Гвардійський ліцей Черкаської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області
51270, Дніпропетровська область, Новомосковський район, смт Гвардійське,
вул. Ювілейна, 12
ЄДРПОУ 26367956
р/р UA298201720344221001100146757
Державна казначейська служба України м.Київ, МФО 820172
E-mail: Gvardiyka@i.ua тел. (050) 1631688
Директор
__________________ /Богданова О.Л./
М.П.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.11.2021 15:50
Статус:
Опубліковано