-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-10-08-002303-b
бензин А-92 , дизельне паливо
Торги не відбулися
245 799.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 229.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 229.00 UAH
Номер:
80d7b219818841898fa3b7886056ad75
Внутрішній номер закупівлі:
11898749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-08-002303-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133964
-
Адреса:
63722, Україна, Харківська область, Куп'янський р-н, село Петропавлівка, вул. Червона, будинок 40 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Каменюка +380950310980 osvita0501@ukr.net http://osvita.petropavlivka.kupyansk.info/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
245 799.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 229.00 UAH
Період уточнення:
08.10.2021 10:30 - 23.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2021 10:30 - 02.11.2021 09:00
Аукціон:
з 03.11.2021 15:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92
Кількість
5100 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
дизельне паливо
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович 380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
234 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 900.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
40
Скарги
0