• Відкриті торги
  • КЕП

бензин А-92 , дизельне паливо

Оголошено тендер

245 799.00 UAH
Номер: bfa933f0c274406db2396e24875c4cf8
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-08-002471-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 245 799.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: бензин А-92 , дизельне паливо
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 08.10.2021 10:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума245 799.00 UAH