• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (АВАРІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ НА БАЗІ FORD модель Transit MCA Double Chassis Cab (L4) )), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (66114000-2 Financial leasing services (EMERGENCY CAR ON THE BASIS OF FORD model Transit MCA Double Chassis Cab (L4)))

Торги не відбулися

2 700 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 000.00 UAH
Номер: 4407dd057dc34a2d961990eb0a041ce6
Внутрішній номер закупівлі: 11891327
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-07-002843-a   
Замовник: ДКП "Луцьктепло"
Контактна особа: Петраш Олександр Миколайович +380332283064 lutskteplo106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 27 000.00 UAH
Період уточнення: 07.10.2021 16:38 - 28.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій: 07.10.2021 16:38 - 07.11.2021 09:00
Період прекваліфікації: з 07.11.2021 09:04
Аукціон: з 13.12.2021 14:51
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
дата виставлення рахунку - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (АВАРІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ НА БАЗІ FORD модель Transit MCA Double Chassis Cab (L4) )), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (66114000-2 Financial leasing services (EMERGENCY CAR ON THE BASIS OF FORD model Transit MCA Double Chassis Cab (L4)))
Код ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 43005, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20 На карті