-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (АВАРІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ НА БАЗІ FORD модель Transit MCA Double Chassis Cab (L4) )), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (66114000-2 Financial leasing services (EMERGENCY CAR ON THE BASIS OF FORD model Transit MCA Double Chassis Cab (L4)))
Оголошено тендер
2 700 000.00
UAH
Номер:
1f11b821d49f459094402bf0b0dcf45e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-07-002733-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (АВАРІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ НА БАЗІ FORD модель Transit MCA Double Chassis Cab (L4) )), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (66114000-2 Financial leasing services (EMERGENCY CAR ON THE BASIS OF FORD model Transit MCA Double Chassis Cab (L4)))
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послуги
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.10.2021 16:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (АВАРІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ НА БАЗІ FORD модель Transit MCA Double Chassis Cab (L4) )), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (66114000-2 Financial leasing services (EMERGENCY CAR ON THE BASIS OF FORD model Transit MCA Double Chassis Cab (L4)))
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума810 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 890 000.00 UAH