-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2021-10-06-011045-b
Торги не відбулися
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Номер:
6fa3641f35524778bd9961a872bd69e8
Внутрішній номер закупівлі:
11865559
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-06-011045-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГЕНІЧЕСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003971
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, проспект Миру, буд. 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ельдар Фетієв +380553432122, +380973954004, +380975180721 crb-genich03@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
45 000.00 UAH
Період уточнення:
06.10.2021 15:31 - 12.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.10.2021 15:31 - 22.10.2021 00:00
Аукціон:
з 22.10.2021 11:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: Місцевий бюджет та Власні кошти
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
60000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, Генічеський р-н, місто Генічеськ, пр-т Миру, будинок 130, газотранспортна система України для потреб замовника торгів
На карті