• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

1 500 000.00 UAH
Номер: b2b6d6e596344464a80db64e7b1ca675
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-06-009133-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГЕНІЧЕСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГЕНІЧЕСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 06.10.2021 14:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписМісцевий бюджет та Власні кошти
Сума1 500 000.00 UAH