-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Проектори та проекційні екрани
Тендер Prozorro UA-2021-10-05-002507-c
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
adaaca914cf545669b27035b2c0ad184
Внутрішній номер закупівлі:
11845733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-05-002507-c
Замовник:
Управління освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, Васильків, ПОКРОВСЬКА 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Подерячова Юлія Олександрівна +380932973747 uylia_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 250.00 UAH
Період уточнення:
05.10.2021 16:16 - 16.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2021 16:16 - 26.10.2021 00:00
Аукціон:
26.10.2021 12:55 - 26.10.2021 13:18
Період кваліфікації:
26.10.2021 13:18 - 27.10.2021 16:59
Період завантаження договору:
27.10.2021 16:59 - 16.11.2021 16:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
проектори короткофокусні
Кількість
12 одиниця
Період постачання
до 31.12.2021
проекційні екрани
Кількість
12 одиниця
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОФІС КОМФОРТ"
Оскарження: 27.10.2021 16:59 - 06.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43160066
-
Контактна особа:
Гуменюк Світлана 380663669492 TENDERSOK@GMAIL.COM
-
Адреса:
0, Україна, Київська область, Київ, 01135, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА , будинок 148
Оскарження: 27.10.2021 16:59 - 06.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
249 672.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 672.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2021 16:59
Відповіді на вимоги
10
Документи
136
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дидактиклаб"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42831727
-
Контактна особа:
Бондаренко Юлія Олександрівна 380507461060 TOVDIDOSVITA@gmail.com
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Юрія Шумського, 1А
Початкова пропозиція
249 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
04c6602208f84fb4be04b1067748d0d0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-05-002507-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОФІС КОМФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43160066
-
Контактна особа:
Гуменюк Світлана 380663669492 TENDERSOK@GMAIL.COM
-
Адреса:
0, Україна, Київська область, Київ, 01135, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА , будинок 148
Номер договору:
0911
Сума договору:
249 672.24 UAH з ПДВ
Сума договору:
208 060.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
09.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний