-
Відкриті торги
-
КЕП
Проектори та проекційні екрани
249 672.24
UAH з ПДВ
Номер:
04c6602208f84fb4be04b1067748d0d0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-05-002507-c-a1
Замовник:
Управління освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Контактна особа:
Подерячова Юлія Олександрівна +380932973747 uylia_7@ukr.net
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, Васильків, ПОКРОВСЬКА 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОФІС КОМФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43160066
-
Контактна особа:
Гуменюк Світлана 380663669492 TENDERSOK@GMAIL.COM
-
Адреса:
0, Україна, Київська область, Київ, 01135, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА , будинок 148
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
0911
Дата підписання:
09.11.2021 00:00
Період дії договору:
09.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
249 672.24 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 612.04 UAH)
Оплачено:
249 672.24 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 612.04 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
проектори короткофокусні
×
-
Країна виробництва:
TW Тайвань, провінція Китайської Республіки
Кількість
12 одиниця
Період постачання
до 31.12.2021
проекційні екрани
Кількість
12 одиниця
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
72c691f1297c4dd8a14d64d8ec7151be
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7557f35f55c341858ba30f7ced45552b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1/2
Дата внесення змін до договору:
17.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано