-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 32333000-6 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу (система відеонагляду в комплекті)
Тендер Prozorro UA-2021-10-04-004834-b
Завершена
475 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 750.00 UAH
Номер:
432a5d122648462f89d5305df15fa5c3
Внутрішній номер закупівлі:
11816008
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-04-004834-b
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108777
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, вул. Г.Кондратьєва, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Лютий +380542667020 andrey7980@ukr.net http://su.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
475 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 750.00 UAH
Період уточнення:
04.10.2021 13:19 - 10.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2021 13:19 - 20.10.2021 00:00
Аукціон:
20.10.2021 11:11 - 20.10.2021 11:52
Період кваліфікації:
20.10.2021 11:52 - 08.11.2021 11:49
Період завантаження договору:
08.11.2021 11:49 - 28.11.2021 11:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
система відеонагляду в комплекті
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОНІЄВИЧ МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ
Оскарження: 04.11.2021 15:33 - 15.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3350712358
-
Контактна особа:
Максим +380992400240 tonyevitch@gmail.com
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Воробкевича 1а, кв. 19
Оскарження: 04.11.2021 15:33 - 15.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
382 945.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
363 980.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
30
Скарги
1
ТОВ "ВЕБ.КОМ"
Оскарження: 08.11.2021 11:49 - 19.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
44296998
-
Контактна особа:
Ігор Шабаль +380660431067 web.com.sumy@gmail.com
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, місто Суми, вул.Кондратьєва Герасима, будинок 134, корпус 4, квартира 44
Оскарження: 08.11.2021 11:49 - 19.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
465 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
364 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2021 11:49
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0
ФОП "ІВАЩЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3118204095
-
Контактна особа:
Олександр Іващенко +380505314488 ivashchenko.tender@ukr.net
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, пр.Шевченка Тараса, будинок 5, квартира 4
Початкова пропозиція
389 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
27
Скарги
0
ТОВ Компьютерм
×
-
Код ЄДРПОУ:
39247081
-
Контактна особа:
Чорна Катерина Володимирівна +380932743535 tender@computherm.net
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, Ярославів Вал 13/2Б
Початкова пропозиція
414 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
368 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
11
Скарги
0
ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАНІТ-С"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32024546
-
Контактна особа:
Дунін Володимир 380953358820 SUMYBEZPEKA@GMAIL.COM http://sigma-shop.com.ua
-
Адреса:
Україна, Сумська область, Суми, 40009, Сумська обл., місто Суми, Ковпаківський район, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО, будинок 68
Початкова пропозиція
418 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
375 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
8377739243204c418fb6edeb7cf31c02
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-04-004834-b-b2
Постачальник:
ТОВ "ВЕБ.КОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44296998
-
Контактна особа:
Ігор Шабаль +380660431067 web.com.sumy@gmail.com
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, місто Суми, вул.Кондратьєва Герасима, будинок 134, корпус 4, квартира 44
Номер договору:
725
Сума договору:
364 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
22.11.2021 10:00
Статус:
Виконаний