-
Відкриті торги
-
КЕП
система відеонагляду в комплекті
Оголошено тендер
475 000.00
UAH
Номер:
dc8818a8f48049a8b8b8f0483e0693bb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-04-005193-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108777
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, вул. Г.Кондратьєва, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108777
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, вул. Г.Кондратьєва, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
475 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
система відеонагляду в комплекті
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
32333000-6 Апаратура для відеозапису та відео відтворення
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.10.2021 13:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
система відеонагляду в комплекті
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Сума475 000.00 UAH