-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги провайдерів Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету
Тендер Prozorro UA-2021-10-01-001978-c
Завершена
1 158 050.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 3 544.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 3 544.00 UAH
Номер:
3427438e7d2248489ec4708361066668
Внутрішній номер закупівлі:
11805384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-01-001978-c
Замовник:
Ічнянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061748
-
Адреса:
16703, Україна, Чернігівська область, місто Ічня, площа Т. Г. Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кирій Тетяна Миколаївна +380463321349 tkirii@ukr.net https://ichnya.cg.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 158 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2021 16:46 - 07.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2021 16:46 - 17.10.2021 09:00
Аукціон:
19.10.2021 11:03 - 19.10.2021 16:21
Період кваліфікації:
19.10.2021 16:21 - 22.10.2021 08:14
Період завантаження договору:
21.10.2021 17:53 - 10.11.2021 17:53
Тендерна документація
- Лот №1 ₴177 200.00 ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету с. Більмачівка)
- Лот №2 ₴197 000.00 ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету с. Городня)
- Лот №3 ₴196 500.00 ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету с. Івангород)
- Лот №4 ₴198 350.00 ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету с. Крупичполе)
- Лот №5 ₴199 750.00 ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету с. Монастирище)
- Лот №6 ₴189 250.00 ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету с. Рожнівка)