• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги провайдерів Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету

Оголошено тендер

1 158 050.00 UAH
Номер: 7de46d9c1da442b3b02d74340a54b266
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-01-007133-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Ічнянська міська рада
Замовник: Ічнянська міська рада
Очікувана вартість: 1 158 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги провайдерів Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.10.2021 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету , Лот № 1 - ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету с. Більмачівка);, Лот № 2 - ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету с. Городня);, Лот № 3 - ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету с. Івангород) ;, Лот № 4 - ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету с. Крупичполе) ;, Лот № 5 - ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету с. Монастирище) ., Лот № 6 - ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету с. Рожнівка)
Код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 158 050.00 UAH