-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Аміачна селітра та Суперфосфат амонізований
Тендер Prozorro UA-2021-09-30-003914-c
Торги відмінено
940 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
48617f97be0f4727b597048a3d0da12a
Внутрішній номер закупівлі:
11788826
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-30-003914-c
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настич Світлана Сергіївна +380960649166 chande19@ukr.net http://kazankapal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
03 серпня 2021 року було оголошено процедуру відкритих торгів на закупівлю (оголошення UA-2021-08-03-001866-a). 19 серпня 2021 року процедуру було відмінено. Підстава: подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. 19 серпня 2021 року було повторно оголошено відкриті торги на закупівлю (оголошення UA-2021-08-19-003240-с). 06 вересня 2021 року процедуру було відмінено, так як для участі в торгах було подано менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
940 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
40 тонни
Період постачання
до 31.03.2022
Суперфосфат амонізований
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 31.03.2022
Інформація про скасування
Номер:
45e08f429b414f55853e3d62e9ebb490
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Порушено вимоги пункту 5 частини восьмої статті 40 Закону не відмінено переговорну процедуру закупівлі, за результатами якої не підписано договір про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення в електронній системі закпівель повідомлення про намір укласти договір.
Період оскарження:
18.11.2021 11:47 - 29.11.2021 00:00
Дата опублікування:
18.11.2021 11:47
Дата виконання:
18.11.2021 11:47
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МИНЕРАЛИС"
Оскарження: 30.09.2021 17:50 - 11.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43308658
-
Контактна особа:
Мицик Микола Миколайович 0503944436
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, буд.8
Оскарження: 30.09.2021 17:50 - 11.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
940 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.09.2021 17:50
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e9185801ab5a4d0cb77a49d9d9dc40b6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-30-003914-c-c1
Постачальник:
ТОВ "МИНЕРАЛИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43308658
-
Контактна особа:
Мицик Микола Миколайович 0503944436
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, буд.8
Сума договору:
940 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
940 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації