• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

«ДК 021:2015- код 09120000-6- Газове паливо

Торги не відбулися

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер: 9c77c9e409184f53b6efd151478572b6
Внутрішній номер закупівлі: 11788453
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-30-007985-b   
Замовник: БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Ірина Мануйло +380554733818, +380663423749 posbel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 000.00 UAH
Період уточнення: 30.09.2021 17:13 - 06.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.09.2021 17:13 - 16.10.2021 00:00
Аукціон: з 19.10.2021 11:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015- код 09120000-6- Газове паливо »
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 12200 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації