-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021:2015- код 09120000-6- Газове паливо (природний газ- 6 250 м.куб.)»
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
753b05323af841ba9c61aefb1fe24d3e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-30-007788-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04401368
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт. Білозерка, вул. Свободи, буд. 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04401368
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт. Білозерка, вул. Свободи, буд. 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«ДК 021:2015- код 09120000-6- Газове паливо (природний газ- 6 250 м.куб.)»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
30.09.2021 16:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH