-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обігрівачі
Тендер Prozorro UA-2021-09-30-000303-b
Торги не відбулися
59 346.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер:
48e38fc6495b4a56992619c37104b95c
Внутрішній номер закупівлі:
11775116
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-30-000303-b
Замовник:
філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Станіславович Остринський +30444653514 ostrynskyi@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
59 346.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
30.09.2021 08:58 - 06.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2021 08:58 - 16.10.2021 10:00
Аукціон:
з 18.10.2021 14:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обігрівачі
Кількість
54 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації