-
Відкриті торги
-
КЕП
Обігрівачі
Оголошено тендер
59 346.00
UAH
Номер:
384c0e0425d14def853c9be40bef7801
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-30-000333-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
59 346.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обігрівачі
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування:
30.09.2021 08:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗа напрямком фінансування "Капітальні інвестиції". Вдруге.
Сума59 346.00 UAH