-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Покривання підлоги та стін
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-008302-b
завершення поточного ремонту підлоги до 29.10.2021року.
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
3af34192c5df49899ed9babc6505b4a6
Внутрішній номер закупівлі:
11770141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-29-008302-b
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547501
-
Адреса:
40031, Україна, Сумська область, м. Суми, просп. Курський, буд. 141
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Іванова +3805357655 jurist071083@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 250.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2021 15:47 - 05.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2021 15:47 - 15.10.2021 00:00
Аукціон:
з 18.10.2021 12:55
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покривання підлоги та стін
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛІЗАР-ТЕХНОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35906730
-
Контактна особа:
Ткаченко Лілія 380999097091 lizar-t@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 40031, Сумська обл., місто Суми, ПРОСПЕКТ КУРСЬКИЙ, будинок 147
Початкова пропозиція
249 754.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 754.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0