-
Відкриті торги
-
КЕП
Покривання підлоги та стін
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
96961ae525594f08a47dfdeba0036a1c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-29-007355-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547501
-
Адреса:
40031, Україна, Сумська область, м. Суми, просп. Курський, буд. 141
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547501
-
Адреса:
40031, Україна, Сумська область, м. Суми, просп. Курський, буд. 141
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Покривання підлоги та стін
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стін
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.09.2021 15:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH