-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ ДК 021:2015:(09120000-6) «Газове паливо»
Тендер Prozorro UA-2021-09-27-008837-b
Постачання на декілька адрес: Адмінбудівля: пл.Вічева,1, м.Жовква, Львівського району, Львівської області; Адмінбудівля: вул.Коновальця,7, м.Жовква, Львівського району, Львівської області; Адмінбудівля: вул.Чорновола,20, с.Сопошин, Львівського району, Львівської області; Адмінбудівля: вул.Петрова,52/б, с.Воля-Висоцька, Львівського району, Львівської області; Адмінбудівля: вул.Л.Українки,2/а, с.Глинсько, Львівського району, Львівської області; ДНЗ: вул.Жовківська,15, с.Стара Скварява, Львівського району, Львівської області;
Торги не відбулися
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
4bd83b0fbc4b40ed86d447d68a1e7143
Внутрішній номер закупівлі:
11728272
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-27-008837-b
Замовник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, площа Вічева, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Черник +380325221264 info@zhovkva-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 900.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2021 15:27 - 03.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2021 15:27 - 13.10.2021 00:00
Аукціон:
з 13.10.2021 15:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опискошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ ДК 021:2015:(09120000-6) «Газове паливо»
Кількість
12666 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації