-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ ДК 021:2015:(09120000-6) «Газове паливо»
Оголошено тендер
380 000.00
UAH
Номер:
30f1e51d14754c67a3ba7dae2456c60e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-27-006998-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, площа Вічева, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, площа Вічева, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ ДК 021:2015:(09120000-6) «Газове паливо»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
27.09.2021 13:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума380 000.00 UAH