• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Газове паливо

Торги не відбулися

342 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 710.00 UAH
Номер: 0351becd49a3497999fb84da08c8b070
Внутрішній номер закупівлі: 11720115
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-27-004077-b   
Замовник: Високопільський ліцей Херсонської обласної ради
Контактна особа: Оксана Вікторівна Бец +380553521219 gimnazia_vys@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 342 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 710.00 UAH
Період уточнення: 27.09.2021 11:49 - 03.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.09.2021 11:49 - 13.10.2021 11:42
Аукціон: з 18.10.2021 12:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 18000 тисяча кубічних метрів
Період постачання 15.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 74000, Україна, Херсонська область, Високопілля, Визволителів, 51 На карті