-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо
Оголошено тендер
342 000.00
UAH
Номер:
b0b82a19d0594b1e8d2d62e497187dd4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-27-004195-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Високопільський ліцей Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Високопільський ліцей Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
342 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
27.09.2021 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума342 000.00 UAH