-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
34110000-1 - легкові автомобілі (Автомобіль HYUNDAI TUCSON (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2021-09-24-003503-c
Торги не відбулися
998 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 990.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 990.00 UAH
Номер:
cebd3d81d1694ae08bc3fa8827f7dfe9
Внутрішній номер закупівлі:
11702110
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-24-003503-c
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Долгополов Денис Олексійович 380617875140 TENDER@SAD-ZP.COM.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
998 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 990.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
29 940.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2021 13:58 - 30.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2021 13:58 - 10.10.2021 15:00
Аукціон:
11.10.2021 12:26 - 11.10.2021 12:55
Період кваліфікації:
11.10.2021 12:55 - 13.10.2021 08:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник зобов'язаний сплатити вартість Товару протягом 10 (десяти) робочих днів) з дня отримання накладної на Товар
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
34110000-1 - легкові автомобілі (Автомобіль HYUNDAI TUCSON (або еквівалент))
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Богдан-Авто Запоріжжя»
Оскарження: 13.10.2021 08:50 - 24.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37708102
-
Контактна особа:
Зубенко Денис 380732698375 denis.zubenko@bogdanauto.com.ua
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.. Сергія Тюленіна 11-Б
Оскарження: 13.10.2021 08:50 - 24.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
977 500.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
977 500.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.10.2021 08:50
Відповіді на вимоги
12
Документи
57
Скарги
0
ТОВ "Техноцентр "Навігатор"
Оскарження: 13.10.2021 08:52 - 24.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32372548
-
Контактна особа:
Єсін Ігор Анатолійович +380684462676 test@hyundai-motors.zp.ua
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Перемоги, буд.131А
Оскарження: 13.10.2021 08:52 - 24.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
997 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
997 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.10.2021 08:52
Відповіді на вимоги
16
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "АЛЕКССХІД"
Оскарження: 13.10.2021 08:53 - 24.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41001866
-
Контактна особа:
Юлия Косенко +380506952074 kosenko@mp.alex-vostok.com.ua
-
Адреса:
87524, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ, будинок 196"А"
Оскарження: 13.10.2021 08:53 - 24.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
998 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
998 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.10.2021 08:53
Відповіді на вимоги
12
Документи
58
Скарги
0