-
Відкриті торги
-
КЕП
34110000-1 - легкові автомобілі (Автомобіль HYUNDAI TUCSON (або еквівалент))
Оголошено тендер
998 000.00
UAH
Номер:
4d81a252ee164ee5a766b77c9e10e60a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-24-001797-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
998 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
34110000-1 - легкові автомобілі
(Автомобіль HYUNDAI TUCSON (або еквівалент))
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування:
24.09.2021 13:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти на утримання служби замовника
Сума998 000.00 UAH