-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальні меблі: шафи книжкові, шафи для одягу, столи
Тендер Prozorro UA-2017-08-22-000350-c
Завершена
585 211.39
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 926.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 926.06 UAH
Номер:
7a45d0528fec407d9138144f92878e62
Внутрішній номер закупівлі:
1170114
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-22-000350-c
Замовник:
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081258
-
Адреса:
01030, Україна, Київська обл., Київ, вул. І. Франка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваль Іван Сергійович +38 (044) 445 29 02 ikoval@sw.uz.gov.ua http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
585 211.39 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 926.06 UAH
Період уточнення:
22.08.2017 13:28 - 27.08.2017 20:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2017 13:28 - 06.09.2017 20:00
Аукціон:
07.09.2017 13:16 - 07.09.2017 13:37
Період кваліфікації:
07.09.2017 13:37 - 11.09.2017 14:05
Період завантаження договору:
11.09.2017 14:04 - 01.10.2017 14:04
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні меблі: шафи книжкові, шафи для одягу, столи
Кількість
204 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ"Перша меблева фабрика"
Оскарження: 07.09.2017 13:37 - 22.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38556483
-
Контактна особа:
ТОВ"Перша меблева фабрика" +380506387010 INFO@1MF.COM.UA http://www.1mf.com.ua
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Южне, Одесская область г. Южный ул. Коммунальная,3
Оскарження: 07.09.2017 13:37 - 22.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
437 580.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 580.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.09.2017 14:04
Документи
30
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ"
Оскарження: 11.09.2017 14:04 - 22.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424747
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ" +380503809296 info@business-mebel.com.ua http://www.business-mebel.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 04215, м.Київ, Подільський район, ПРОСПЕКТ ГОНГАДЗЕ, будинок 32-А, квартира 3
Оскарження: 11.09.2017 14:04 - 22.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
585 211.39 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
585 211.39 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2017 14:05
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
12ae131bac564d50a9c3db123e6f4373
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-22-000350-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424747
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ" +380503809296 info@business-mebel.com.ua http://www.business-mebel.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 04215, м.Київ, Подільський район, ПРОСПЕКТ ГОНГАДЗЕ, будинок 32-А, квартира 3
Номер договору:
ВП КВ ГІОЦ-006/17т
Сума договору:
585 211.39 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
25.09.2017 00:00
Статус:
Підписаний