-
Відкриті торги
-
КЕП
Спеціальні меблі: шафи книжкові, шафи для одягу, столи
585 211.39
UAH з ПДВ
Номер:
12ae131bac564d50a9c3db123e6f4373
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-22-000350-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424747
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ" +380503809296 info@business-mebel.com.ua http://www.business-mebel.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 04215, м.Київ, Подільський район, ПРОСПЕКТ ГОНГАДЗЕ, будинок 32-А, квартира 3
Класифікатор ДК 021:2015:
39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАналіз за цим CPV
Номер договору:
ВП КВ ГІОЦ-006/17т
Дата підписання:
25.09.2017 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Сума договору:
585 211.39 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 585 211.39 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні меблі: шафи книжкові, шафи для одягу, столи
Кількість
204 штуки
Період постачання
до 31.12.2017