-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-09-23-001975-a
Торги не відбулися
1 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
Номер:
dccd35c41f8542248189f12ef6d211b8
Внутрішній номер закупівлі:
11677963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-23-001975-a
Замовник:
КВЕП "Подільськводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30615813
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, Некрасова, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ворона Володимир Васильович +380486230279 kotovskvodokanal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 500.00 UAH
Період уточнення:
23.09.2021 14:15 - 01.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2021 14:15 - 11.10.2021 08:00
Аукціон:
з 12.10.2021 14:24
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
500000 Кіловат-година
Період постачання
01.11.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ЕНЕРГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43418783
-
Контактна особа:
Богданов Дмитро 380731303033 INFO@OPERATOR.IN.UA https://operator.in.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 7А, офіс 119
Початкова пропозиція
1 530 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 530 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
73
Скарги
0