-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 900 000.00
UAH
Номер:
9cfa44756ae54fbb9014fe6e836fcaff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-21-002206-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КВЕП "Подільськводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30615813
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, Некрасова, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КВЕП "Подільськводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30615813
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, Некрасова, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
21.09.2021 14:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
500000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 900 000.00 UAH