• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо

CPV ДК 021:2015: 09123000 - 7– «Природний газ» Детальна інформація про найменування предмета закупівлі зазначена у Додатку 3 до Документації. Подання пропозицій за окремими частинами не передбачено. Учасник має право подати лише одну пропозицію конкурсних торгів щодо предмета закупівлі в цілому. Місце поставки: В межах балансової належності - (Казанківська ОТГ), та підпорядкованим закладам. 1. Казанківська гуманітарна гімназія Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Шкільна 33; 2. Казанківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Українська,192; 3. Казанківська гімназія №2 Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру 245, 4. Казанківська гімназія №4 Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт. Казанка, вул. Українська,76, 5. Миколаївський заклад загальної середньої освіти І – ІІ ступенів Казанківської селищної ради, 56009, Миколаївська область, село Миколаївка, вулиця Андрія Горбаня, 241 6. Троїцько-Сафонівський ліцей Казанківської селищної ради, 56050, Миколаївська область, с. Троїцько- Сафонове, вул. Шкільна, 50, 7. Новоданилівський заклад загальної середньої освіти Казанківської селищної ради, 56022, Миколаївська область, с. Новоданилівка, вул. Шкільна, 4; 8. Казанківський заклад дошкільної освіти «Теремок» Казанківської селищної ради, 56002, Миколаївська область, смт. Казанка, вул. Миру, 176; 9. Троїцько-Сафонівський заклад дошкільної освіти «Оленка» Казанківської селищної ради, 56050, Миколаївська область, с. Троїцько-Сафоново, вул. Центральна, 4-а; 10 Михайлівський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Казанківської селищної ради, 56035, Миколаївська область, село Михайлівка, вулиця Садова, будинок 33; 11. Заклад дошкільної освіти ст. Казанка «Колобок» Миколаївська область селище Казанка, вулиця Жовтнева, будинок 62. 12. Заклад дошкільної освіти «Ромашка» Миколаївська область, с. Миколо-Гулак, вулиця Набережна, будинок 11 13. Миколо-Гулаківський заклад загальної середньої освіти, Миколаївська область, с. Миколо-Гулак, вул. Шкільна, 20 14. Веселобалківська гімназія, Миколаївська область, с. Весела Балка, вул. Шкільна, 1. 15. Новофедорівська гімназія, Миколаївська область, с. Новофедорівка, вул. Шкільна, 30 16. Заклад дошкільної освіти "Усмішка" Миколаївська область, с. Миколаївка, вул. Гагаріна, 236, 17. Заклад дошкільної освіти «Оленка» Миколаївська область, с. Троїцько-Сафонове, вул. Центральна, 4а. 18. Адмін будинок Казанківської селищної ради Миколаївська область, смт. Казанка вул. Миру, 230. Кількість товару відповідно до Додатку 3 цієї документації : 56000 м. куб.

Торги не відбулися

1 680 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 400.00 UAH
Номер: 29d502fdf159431e816fb939b47ed2a5
Внутрішній номер закупівлі: 11675162
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-23-006125-b   
Замовник: Комунальна організація (установа, заклад) Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Миколаївської області
Контактна особа: Наталія Гераськова +380667679995 geraskovan1978@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 680 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 400.00 UAH
Період уточнення: 23.09.2021 13:01 - 29.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 23.09.2021 13:01 - 09.10.2021 23:00
Аукціон: з 11.10.2021 12:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 56000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 56002, Україна, Миколаївська область, Казанка, Миру, 194 На карті