-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Оголошено тендер
1 680 000.00
UAH
Номер:
4986af75a1324cc084150e2b95944dbf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-23-007616-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна організація (установа, заклад) Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42228027
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру, буд. 194
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна організація (установа, заклад) Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42228027
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру, буд. 194
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Примітки:
Природний газ код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
23.09.2021 12:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
природний газ
Кількість
56000 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума1 680 000.00 UAH