-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-92
Тендер Prozorro UA-2021-09-22-011838-b
Завершена
140 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер:
0d6cf5c18b9549f79bf1c2f8b1a6e608
Внутрішній номер закупівлі:
11660747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-22-011838-b
Замовник:
8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38304447
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, смт Бородянка, вул. Поштова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Карплюк +380680295335 ivankarpliuk1995@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
700.00 UAH
Період уточнення:
22.09.2021 16:30 - 28.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2021 16:30 - 08.10.2021 11:00
Аукціон:
11.10.2021 11:55 - 11.10.2021 12:18
Період кваліфікації:
11.10.2021 12:18 - 13.10.2021 15:19
Період завантаження договору:
13.10.2021 15:19 - 02.11.2021 15:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВідповідно до вимог тендерної документації
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо - 3800 л.;Бензин А-92 - 1200 л.
Кількість
4000 літр
Період постачання
18.10.2021 - 01.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЛОБАЛ СЕЙЛ"
Оскарження: 13.10.2021 12:30 - 24.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41915030
-
Контактна особа:
АУРЕЛІЯ МАЛІКОВА +380444943111 global.sale.global@gmail.com
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 54, офіс 3
Оскарження: 13.10.2021 12:30 - 24.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
137 988.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
137 988.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.10.2021 12:30
Відповіді на вимоги
10
Документи
51
Скарги
0
ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"
Оскарження: 13.10.2021 15:19 - 24.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32489155
-
Контактна особа:
Наталя Наталя +380444929585 natalia.ivanchenko@glusco.swiss
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 11
Оскарження: 13.10.2021 15:19 - 24.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
139 272.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
139 272.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.10.2021 15:19
Відповіді на вимоги
10
Документи
77
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e27ca69b2e742678975c19c615ee511
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-22-011838-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32489155
-
Контактна особа:
Наталя Наталя +380444929585 natalia.ivanchenko@glusco.swiss
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 11
Номер договору:
64
Сума договору:
139 272.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
116 060.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.10.2021 16:07
Статус:
Виконаний