-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо та Бензин А-92
139 272.00
UAH з ПДВ
Номер:
4e27ca69b2e742678975c19c615ee511
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-22-011838-b-b1
Замовник:
8 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38304447
-
Контактна особа:
Іван Карплюк +380680295335 ivankarpliuk1995@ukr.net
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, смт Бородянка, вул. Поштова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32489155
-
Контактна особа:
Наталя Наталя +380444929585 natalia.ivanchenko@glusco.swiss
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 11
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
64
Дата підписання:
26.10.2021 16:07
Період дії договору:
26.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
139 272.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 212.00 UAH)
Оплачено:
139 272.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 23 212.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо - 3800 л.;Бензин А-92 - 1200 л.
×
-
Країна виробництва:
BY Республіка Білорусь
Кількість
4000 літр
Період постачання
18.10.2021 - 01.11.2021